P
rzez cały rok w kalendarzu zaznaczamy daty, podczas których obdarowujemy prezentami swoich najbliższych. Od zawsze wiadomo, że prezent musi być oryginalny, niepowtarzalny i z pomysłem. Co zrobić, kiedy do głowy przychodzą nam tylko skarpetki czy gotowy zestaw kosmetyków? Warto zastanowić się nad możliwością zamówienia fotoksiążki.

Fotoksiążka jest to specjalnie zaprojektowany album złożony z własnych zdjęć, grafik oraz tekstów. Nie macie drygu do projektowania, pomysłu na grafikę? Mamy gotowe szablony, zaprojektowane na każdą okazję, z których możecie bezpłatnie skorzystać, wystarczy tylko dodać swoje zdjęcia. W prezentach chodzi przede wszystkim o to, by były spersonalizowane, a fotoksiążka idealnie się do tego nadaje.

 

Dla dziadków

Fotoksiążka to idealny pomysł na prezent dla Dziadków – osób, które najbardziej doceniają wspólnie spędzony czas i wspomnienia. Zaprojektuj album z życia rodziny, pokaż jak dorastają wnukowie, stwórz coś niepowtarzalnego, co będzie przynosiło radość przez cały rok.
Aby prezent wyglądał jeszcze bardziej wyjątkowo wybierz materiałową okładkę, która doda albumowi klasyczności i elegancji.

 

Dla ukochanej, ukochanego

Na kartkach fotoksiążki możesz za pomocą poszczególnych zdjęć ułożyć całą historię swojej znajomości ze swoją drugą połówką, dzięki czemu będzie ona mogła na nowo cieszyć się pięknymi wspomnieniami. Zawartością takiego albumu poza Waszymi zdjęciami jest jeszcze uczucie, które Was łączy i na nowo wspólnie przeżyte chwile. A może pamiątka ze wspólnie spędzonych wakacji? Ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia.

 

Dla najlepszej koleżanki

Nic tak nie umacnia przyjaźni jak prezent stworzony specjalnie dla kogoś, kto jest dla nas ważny. Wybierz jeden z szablonów naszych fotoksiążek, i uwiecznij Wasze wspólne wspomnienia. Miło będzie po latach móc otworzyć taki album i wrócić do tych wspólnie przeżywanych chwil. Dokumentujesz swoje życie ze znajomymi na Instagramie lub Facebooku? Zerknij na nasze szablony InstaBook i załaduj zdjęcia wprost z portali społecznościowych.

 

Dla żony, męża

Twoja druga połówka ma swoją pasję? Może uwielbia gotować, a przepisy gubią się na luźno zapisanych kartkach. Nasza fotoksiążka to nie tylko album na zdjęcia. Użyj trochę wyobraźni, wybierz odpowiedni szablon, i stwórz książkę kucharską z najlepszymi przepisami ukochanej osoby.

 

Pomyśl, na pewno przyjdzie Ci do głowy jeszcze wiele pomysłów na zawartość naszych fotoksiążek. Kwadratowe, pionowe, poziome, duże, małe, na sztywnych kartkach lub w materiałowych okładach… wybór należy do Ciebie. Możesz tak dobrać parametry swojej fotoksiążki, aby pasowała ona idealnie do osoby, której ma zostać podarowana.

myselfbook_fotobuch

 

Po dopracowaniu projektu w najmniejszym detalu wystarczy go zapisać i zlecić jego wydrukowanie – i voila! Prawdziwa fotoksiążka z samodzielnie wykonanymi przez nas zdjęciami jest już gotowa. To świetny pomysł na stworzenie prezentu dla bliskich: dla rodziców, dziadków czy ukochanej osoby. Znalezienie takiej nietuzinkowej, osobistej niespodzianki pod choinką z pewnością dostarczy obdarowanemu wiele radości.

 

Warto zostawić cząstkę siebie naszym najbliższym.

 

A może  prezent praktyczny? Zestaw InstaFotek z najważniejszymi chwilami? Tak! U nas to możliwe -> Zerknij tutaj