Myselfbook - Fotoksiążki

Szczegółowe informacje o fotoksiążkach

NA STRONACH FOTOKSIĄŻKI

TWOJE WSPOMNIENIA

Nasze bestsellery

Edytuj na urządzeniu:

Winter Story

Edytuj na urządzeniu:

Prezent dla Babci i Dziadka

Edytuj na urządzeniu:

InstaGlam

Edytuj na urządzeniu:

Złote wesele

Fotoksiążki i fotoalbumy to piękny prezent dla dziadków, rodziców czy chłopaka.
Doskonałe albumy ślubne, pamiątki z chrztu, wakacji czy albumy ze zdjęciami dziecka.
Skorzystaj z naszego kreatora online i zacznij projektować od razu.

 

 

WYBIERZ KATEGORIĘ

 

Szkolne

icons_photobook_01

Dziecko

icons_photobook_02

Ślub

icons_photobook_03

Codzienne

icons_photobook_04

Quickbook

icons_photobook_05

Podróże

icons_photobook_06

Kucharskie

icons_photobook_07

Biznes

Wyjątkowe okazje

icons_photobook_08

Wszystkie

 

 

Fotoksiążki

 

ramka1 ramka2 ramka3
PION POZIOM KWADRAT
15×20 20×15 15×15
20×30 30×20 20×20
25×25
30×30

 

Rodzaje okładek

Nasze fotoksiążki we wszystkich formatach dostępne są w dwóch rodzajach okładek. Twardej, laminowanej okładce, którą możesz dowolnie zaprojektować lub okładce materiałowej, z opcją wyboru płótna lub ekoskóry w szerokiej gamie kolorystycznej.

Okładki

 

Okładka z okienkiem

Istnieje możliwość wyboru wariantu oprawy materiałowej z okienkiem. Na środku przedniej okładki znajduje się kwadratowe okienko 120×120 mm z wklejonym zdjęciem. Fotografia pokryta jest laminatem strukturalnym. Całość prezentuje się ekskluzywnie. Jest to doskonały dodatek do fotoksiążki lub fotoalbumu ślubnego.

 

Napis na okładce

Na okładce materiałowej można umieścić napis o max. długości 25 znaków. Wykonywany jest w technice tłoczenia folii na gorąco. Dostępne jest pięć kolorów (złoty, srebrny, czarny, niebieski i czerwony). Użyta czcionka to Georgia. W zależności od formatu użyty rozmiar czcionki to 6 lub 10 (wielkość czcionki to wysokość wielkiej litery np. „N” w mm.

 

Grzbiet i sposób łączenia książki

Blok naszych fotoksiążek jest łączony i wkładany w grzbiet okładki. Całość wykończona jest estetyczną kapitałką. Po rozłożeniu widzimy łączenie stron jak w tradycyjnej książce, strony nie rozkładają się na płasko, jak ma to miejsce w fotoalbumie – trzeba o tym pamiętać przy rozmieszczaniu zdjęć, które mieszczą się na dwóch stronach.

 

Papier

Fotoksiążki klasyczne drukowane są w technice cyfrowej na papierach kredowych, zarówno z błyszczącym jak i matowym wykończeniem. Aby osiągnąć dodatkowy efekt wysokiego połysku lub matowej struktury – możliwy jest wybór opcji laminowania. Kartki fotoksiążki są giętkie. Szczegółowe informacje na temat papierów znajdziesz klikając tutaj.

 

Logo i kod kreskowy

We wszystkich fotoksiążkach na ostatniej stronie znajduje się logo naszej firmy oraz kod kreskowy. Znajdujący się tam numer, możesz wykorzystać w czasie kontaktu z naszą firmą, abyśmy mogli szybko zidentyfikować Twoje zamówienie.

 

 

Zacznij projektować

 

Ceny fotoksiążek

Sprawdź aktualne ceny w cenniku (kliknij)